Nowe mieszkania Miłocin Rzeszów – Aktualny stan budowy

Nowe mieszkania Miłocin Rzeszów
Rozbudowa naszego osiedla postępuje zgodnie z planem i przygotowaliśmy małą aktualizację postępu prac budowalnych oraz projektowych.

Etap II

II etap naszej inwestycji to łącznie 20 nowe mieszkania Miłocin Rzeszów, których termin oddania zaplanowano na koniec okresu wakacyjnego. Prace postępują zgodnie z planem i obecnie jesteśmy na etapie finalizacji wykonywania wylewek w mieszkaniach oraz elewacji zewnętrznej. Budynek z dnia na dzień nabiera kolorów i już niebawem będzie miał możliwość prezentować się w pełnej okazałości.

Informujemy, że w 2 etapie sprzedaż mieszkań została zakończona.

Nowe mieszkania Miłocin Rzeszów

Nowe mieszkania Miłocin Rzeszów

Etap III

W ramach trzeciego etapu powstanie 8 dwulokalowych segmentów w zabudowie szeregowej. Oferta zawiera nowe mieszkania Miłocin Rzeszów: mieszkania na parterze z ogródkiem lub dwupoziomowe apartamenty na piętrze.

Prace budowlane rozpoczęliśmy w kwietniu i na ten moment zakończyliśmy prace ziemne oraz fundamentowe. W najbliższym czasie rozpoczynamy murowanie ścian zewnętrznych. Termin oddania przewidywany jest na marzec 2023 r.

OSTATNIE WOLNE MIESZKANIA!

Pragniemy poinformować, iż na dzień publikacji tego wpisu w III etapie osiedla pozostały dostępne ostatnie apartamenty dwupoziomowe na piętrze. Zainteresowane osoby zapraszamy do zapoznania się z pełnym opisem apartamentu oraz do skontaktowania się z naszym biurem sprzedaży w celu otrzymania aktualnej oferty (tel. 721 813 559 / biuro@milocinpremium.pl).

Etap IV

Miło nam poinformować, iż już niebawem rozpoczniemy przedsprzedaż kolejnego etapu naszej inwestycji. W ramach IV etapu osiedla powstaną 4 budynki szeregowe, każdy składający się z 4 dwulokalowych segmentów. Łącznie powstanie 16 segmentów, a w nich 32 mieszkania.

W porównaniu do poprzednich etapów powstaną budynki dwukondygnacyjne, w których dostępne będą nowe mieszkania Miłocin Rzeszów:

  • mieszkania na parterze z ogródkiem: 3 pokoje – 59,75 m2 + ogródek
  •  mieszkanie na piętrze z balkonem: 3/4 pokoje – 73,66 m2 + balkon

W odróżnieniu od poprzednich etapów nie będzie już w ofercie dostępnych apartamentów dwupoziomowych. Oznacza to, że oferta apartamentów III etapu jest ostatnią możliwością do ich zakupu (pełny opis apartamentu tutaj).

W celu uzyskania oferty IV etapu prosimy o kontakt z biurem sprzedaży. Więcej informacji dot. IV etapu udostępnimy już niebawem!

Wizualizacje IV etapu:

Rozpoczęliśmy prace związane z ogrodzeniem terenu IV etapu:

 

Jak widać osiedle Miłocin Premium rozrasta się w błyskawicznym tempie. Przypominamy także, że każdy kolejny etap budowany jest w oparciu o nasze pierwotne założenie – stworzenie nowoczesnego osiedla PREMIUM mieszkań w niskiej zabudowie w północnej części Rzeszowa.

Kupując mieszkanie w naszej inwestycji otrzymujesz w standardzie m.in. ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania, rolety zewnętrzne we wszystkich oknach, przygotowaną instalacje pod klimatyzacje, 2x miejsca postojowe, ocieplenie 20 cm (budynki pasywne) i wiele wiele innych.

W sprawie szczegółowych pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży:
Marcin tel. 721 813 559, biuro@milocinpremium.pl

Nowe mieszkania Miłocin Rzeszów

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj aktualną ofertę naszej inwestycji

W celu pozyskania aktualnej oferty proszę wypełnić poniższy formularz:

www.MilocinPremium.pl