Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska – Opis mieszkania

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska

W dzisiejszym wpisie chcielibyśmy przybliżyć Państwu szczegóły dostępnych w naszej inwestycji mieszkań z ogródkiem. Lokalizacja naszego osiedla – ul. Myśliwska, tuż obok ul. Warszawskiej – zapewnia dogodny i szybki dojazd do centrum Rzeszowa. 

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska to 3 pokojowy lokal mieszkalny o pow. 56,79 m2 zlokalizowany na parterze budynku. Projektując rozkład pomieszczeń postawiliśmy przede wszystkim na ich praktyczność. Zależało nam by każde mieszkanie było funkcjonalne i dobrze doświetlone. Dzięki temu pomieszczenia posiadają odpowiedni metraż i w każdym z nich bez problemu zmieszczą się wszystkie niezbędne elementy wyposażenia.

Karta lokalu:

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów ul Warszawska

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów ul. Warszawska

Sercem każdego mieszkania i jednocześnie najczęściej uczęszczanym pomieszczeniem jest salon z aneksem kuchennym. Ponad 20 metrów kwadratowych przestrzeni to idealna powierzchnia do przebywania nawet 5 osobowej rodziny. Bez problemu zmieścimy tu zabudowę meblową aneksu kuchennego, przestronny rozkładany stół, wypoczynek, stolik kawowy oraz TV. Prostokątny układ pomieszczenia ułatwia zagospodarowanie i pozwala na duże możliwości aranżacyjne.

Z salonu zaprojektowano bezpośrednie wyjście na ogródek poprzez przestronne dwuskrzydłowe drzwi balkonowe. Powierzchnia ogródka wynosi ok. 40 m2. Dla wygody i komfortu korzystania w standardzie wykonujemy taras z kostki brukowej na którym można postawić stolik z krzesłami. Pozostała część ogródka zasiana jest trawą. Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska to idealna propozycja dla osób poszukujących mieszkania z prywatnym ogrodem blisko centrum miasta.

Nasi projektanci przygotowali dwie propozycje projektu wnętrz salonu z aneksem. Pierwszy przedstawia “tradycyjny” układ z aneksem wzdłuż ściany:

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Druga propozycja to aneks kuchenny w kształcie litery “L”. Ten rozkład docenią z pewnością miłośnicy gotowania gdyż zdecydowanie zwiększa się powierzchnia blatu roboczego:

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Myśliwska

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Miłocin – komfortowe sypialnie

Mieszkanie na parterze z ogródkiem posiada 2 niezależne sypialnie zlokalizowane po przeciwnych stronach mieszkania. 

Pierwsza sypialnia zlokalizowana jest po stronie salonu z aneksem i mierzy powierzchnię niespełna 10 m2. Projekt pomieszczenia zakłada umiejscowienie łóżka małżeńskiego, przestronnej szafy oraz szafek nocnych. Przygotowaliśmy również przyłącza pod TV więc istnieje możliwość powieszenia telewizora na ścianie. Ta sypialnia posiada bezpośrednie wyjście na ogród.

Mieszkania Miłocin Rzeszów

Druga sypialnia zlokalizowana jest od strony wejścia do budynku. Idealnie nadaje się na pokój dzieci bądź np. garderobę czy gabinet. Ponad 9,5 m2 powierzchni bez problemu pomieści łóżko, biurko i zabudowę meblową. Doświetlenie pomieszczenia zapewnia duże okno “od podłogi”.

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska – idealne mieszkanie dla Ciebie i Twojej rodziny!

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Miłocin – łazienka oraz pomieszczenie gospodarcze 

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska

Do dyspozycji mieszkańców zaprojektowaliśmy przestronną łazienkę o powierzchnie prawie 7 metrów kwadratowych. Układ pomieszczenia pozwala na montaż zarówno wanny jak i prysznica. Przygotowaliśmy także przyłącza pod WC i umywalkę. W łazience umieściliśmy również piec gazowy, który dostępny jest w standardzie mieszkania i przy odbiorze mieszkania jest już zamontowany.
Co więcej – w cenie zakupu (bez dodatkowych dopłat) razem z piecem gazowym zamontowany jest także bojler na wodę!

W każdym mieszkaniu przyda się dodatkowe miejsce do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Wykorzystując sporą ilość miejsca pod schodami zaprojektowaliśmy pomieszczenie gospodarcze, w którym przygotowaliśmy instalacje pod pralkę. Możesz to pomieszczenie wykorzystać jako komórkę lokatorską, pralnie czy np. garderobę. Pomieszczenie posiada 1,62 m2 powierzchni użytkowej, ale wykorzystując pełną powierzchnię pod schodami będzie jej dużo, dużo więcej!

Mieszkania Rzeszów ul. Myśliwska – standard wykonania

Przypominamy, że mieszkania w naszej inwestycji oddawane są w stanie deweloperskim podwyższonym. Oznacza to, że oprócz tradycyjnego wykończenia (m.in. tynki, wylewki, wszystkie instalacje, taras, stolarka drzwiowa i okienna itp.) każde z mieszkań posiada ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni mieszkania oraz grzejnik drabinkowy w łazience. Co więcej we wszystkich oknach zamontowane są elektryczne rolety zewnętrzne z opcją sterowania ze smartfona.

Budynki powstają w nowoczesnej technologii energooszczędnej. Dzięki zastosowaniu 20 cm ocieplenia (standardowo stosuje się 15 cm) koszty ogrzewania i eksploatacji istotnie zmaleją. 

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w naszej inwestycji zapraszamy do kontaktu i bezpośredniej wizyty na naszym osiedlu. Chętnie opowiemy o planach całego osiedla i odpowiemy na wszystkie pytania.

Prosimy o kontakt z naszym biurem sprzedaży pod nr 721 813 559 lub email biuro@milocinpremium.pl

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska

Mieszkania Rzeszów ul. Warszawska, mieszkanie z ogródkiem Rzeszów ul. Warszawska, Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Warszawska, mieszkanie z ogródkiem Rzeszów Miłocin, Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów ul. Myśliwska

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj aktualną ofertę naszej inwestycji

W celu pozyskania aktualnej oferty proszę wypełnić poniższy formularz:

www.MilocinPremium.pl