Świetny wynik przedsprzedaży!

Miło nam poinformować, iż przedsprzedaż 3 etapu naszej inwestycji dobiega końca. Przyznajemy, że zainteresowanie naszą ofertą przerosło nasze oczekiwania, a przedsprzedaż zakończyła się wynikiem świetnym wynikiem w postaci zarezerwowanych 75% ze wszystkich dostępnych mieszkań. 

Każde z parterowych mieszkań znalazło już swojego nabywcę i w sprzedaży pozostały nam ostatnie 4x górne apartamenty (przeczytaj opis apartamentu). 

Uzyskany wynik utwierdza nas w przekonaniu, że Klienci doceniają połączenie wysokiego standardu wykończenia i starannie dobranej lokalizacji. Od początku zakładaliśmy budowę w standardzie PREMIUM (rynkowo nazywanym standardem deweloperskim podwyższonym), który pomimo relatywnie wyższych kosztów budowy pozwala nam stworzyć konkurencją na rynku ofertę, która cieszy się dużym powodzeniem.

Dziękujemy i gratulujemy wszystkim Klientom, którzy zdecydowali się zakupić mieszkanie w naszej inwestycji, a wszystkich rozważających zakup zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży i odwiedzeniem osiedla na żywo. Z dumą możemy przyznać, że Miłocin Premium w rzeczywistości wygląda jeszcze ładniej niż na wizualizacjach!

Kontakt z biurem sprzedaży: tel. 721 813 559 | biuro@milocinpremium.pl

Wypełnij formularz. Otrzymasz aktualną ofertę.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Poznaj aktualną ofertę naszej inwestycji

W celu pozyskania aktualnej oferty proszę wypełnić poniższy formularz:

www.MilocinPremium.pl